Brasserie Vink
Jong en oud kan hier de hele week langs komen voor een heerlijke lunch, gezellige borrel of diner.
Elke dag wordt er een heerlijke dagschotel voor een speciale prijs aangeboden. Aan de kleine gasten is er bij de Brasserie ook gedacht. Speciaal voor de kinderen is er de ‘kleine mensen’ kaart. Hierin vind je allemaal leuke raadsels, puzzeltjes en spelletjes.
Eet jij de bord helemaal leeg? Dan mag je daarna een mooi cadeautje uitzoeken in de schatkist!
Er is voldoende gratis parkeergelegenheid.
Klik voor meer info over Brasserie Vink op de roze button hieronder.
Wil je meer weten over restaurants in de buurt? Kijk dan op ons uitgebreide overzicht van restaurants in Utrecht met een speciale kinderkaart.
Brasserie Vink
Biltsestraatweg 102
3573 PS Utrecht
Openingstijden
Maandag t/m zondag vanaf 10 uur.Prijs
Kinderhoofdgerecht voor € 9,50Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Koetshuis Beerschoten
Uitrusten met wat lekkers na een wandeling? Midden in het bos vind je Koetshuis Beerschoten!
Uit eten!
Wat is er lekkerder dan genieten van een heerlijke maaltijd die ook nog eens voor je wordt gemaakt?
Ontdek Lente Gagel
Het kindvriendelijke Fort de Gagel is gehuld in vrolijke lentesferen voor de voorjaarsvakantie!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.