Familiespel ‘Wat zien wij?’
Ontdek deze kerstvakantie spelenderwijs het Centraal Museum en de kunstwerken!
De grootste Rietveld-verzameling ter wereld en het atelier van Dick Bruna? Het Centraal Museum in Utrecht heeft het! Net als oude, moderne en toegepaste kunst, mode en stadsgeschiedenis.
Het Centraal Museum beheert meer dan 60.000 kunstobjecten, een selectie daarvan is te zien in de vaste collectie en tijdens tentoonstellingen. Laat je meenemen in de wondere wereld van verschillende kunststromen en ontdek de werken van de iconen uit de kunstwereld en allerlei bijzondere vondsten zoals het bekende Utrechtse schip uit de 11de eeuw.
Kortom, het Centraal Museum is dé centrale plek waar cultuur en historie samenkomen. Gegarandeerd een leuk dagje uit voor de hele familie.
Familiespel
Een beroemde artiest wil een nieuwe outfit voor een concert. Welk kunstwerk zou je hiervoor als inspiratie gebruiken? Als je een kunstwerk uit dit museum in je huis zou zetten, is je huis dan ook een museum?
‘Wat zien wij?’ is een familiespel waarmee je samen het museum op een speelse en creatieve manier ontdekt. Het spel bestaat uit een tasje vol kijk-, ruik- en doe-opdrachten. Creativiteit, samenwerking en plezier staan centraal!
Het familiespel is leuk voor kinderen vanaf 6 jaar.
Meer info over het familiespel vind je via de roze websitebutton.
Centraal Museum
Agnietenstraat 1
3512 XA Utrecht
Openingstijden
Dagelijks tijdens openingstijdenPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Re;make: Muziek als LEGO (8+)
Leren hoe componeren in zijn werk gaat? Kom luisteren en bouwen in TivoliVredenburg!
Fusion Drift
Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Nationale Voorleesdagen bij de Bieb
Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!