
Restaurant deKleineBaron
Dit gezellige en kindvriendelijk restaurant vind je vlakbij het Julianapark. Ken jij het al?
Restaurant deKleineBaron is een heel gezellig restaurants in Utrecht vlakbij het Julianapark. Je kunt hier met mooi weer gezellig op het terras zitten en er is voldoende gratis parkeerplek in de omgeving. Je kunt hier terecht voor een heerlijke lunch of diner maar daarnaast hebben ze ook uitgebreide high tea mogelijkheden.
Iedere dag is er een speciale aanbieding waarbij je lekker kan eten voor weinig geld.
Kindvriendelijk restaurant
Er is een leuke kinderhoek (met 2 zitjes) en een hele kast met spelletjes. Handig, een verschooncommode in het damestoilet voor de echte kleintjes. Uiteraard is er ook een speciale kinderkaart met lekkere gerechten.
Leuke tip: vier ook je verjaardag bij deKleineBaron en eet zelf helemaal gratis!
Klik voor meer info door naar de site via de roze button.
De Kleine Baron Eten & Drinken
Sweder van Zuylenweg 56
3553 HG Utrecht
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe theatervoorstellingen in de bieb!
Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!