Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Moestuin Utrecht

Kom eens langs bij De Moestuin, deze mooie plek is een bezoekje zeker waard!

Naast de prachtige tuin is er in deze stadskwekerij een kruidentuin, een bijenstal en een grote kweekkas. Op de grote tuinderij worden zo’n 60 verschillende (oude en bijzondere) gewassen geteeld, die deels worden verkocht in de aangrenzende Moestuinwinkel, en worden verwerkt in het Lunchcafé en de feestlocatie De Oranjerie!

Voor de kinderen is er een speeltuin en dierenweide. In de dierenweide vind je kippen, konijnen, minivarkentjes en geiten. Alle dieren mag je aaien!

Ben je jarig, of is er iets anders te vieren? Ook dan ben je van harte welkom bij De Moestuin.

Klik voor meer informatie op de roze button!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

De Moestuin Maarschalkerweerd

Meer inspiratie

Spelen bij GeoFort

De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!

Xperience Day 2025

Doe mee met de workshops, geniet van optredens en neem een kijkje achter de schermen en nog veel meer...

Festival Tweetakt

Avontuurlijk festival met theater, kunst en muziek voor iedereen, op meerdere unieke locaties!

Naar de Utrechtse Heuvelrug

Check deze top 8 uitjes voor het hele gezin op de Utrechtse Heuvelrug. Veel plezier!

Uitgelicht

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Racend het (levens)jaar uit!

Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!

Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug

Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!

Van speelklok tot Roblox

Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief