Muziek op schoot
De Moestuin wordt omgetoverd tot muziekpaleis voor ouder en kind. Swingen jullie mee?
Klaar om te zingen, bewegen en te spelen met instrumenten? In de Oranjerie van De Moestuin vindt een muzikaal festijn plaats voor (groot)ouder/verzorger en kind.
Muziek op schoot wordt georganiseerd voor kinderen van 1 tot 4 en 3 tot 6 jaar. Tijdens de vrolijke middag wordt altijd gespeeld met Trudy en zijn er gastoptredens van bijvoorbeeld Lorre.
Gaan jullie mee op een muzikaal avontuur? Meer info vind je via de roze websitebutton!
Data:
- woensdag 22 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
De Moestuin
Laan van Maarschalkerweerd 2
3585 LJ Utrecht
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Lentebock Festival met korting
Tijdens dit festival - 27 t/m 29 maart - is er voor 't hele gezin van alles te beleven!
Voorjaarsfeest met de Boswachter
Een vrolijk voorjaarsfeest van OERRR in de buitenlucht, vlakbij Utrecht!
Klop Klop Boem Boem (4+)
Een ritmisch dansconcert voor de hele familie in TivoliVredenburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.