Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerenpannenkoeken!

Echte boerenpannenkoeken eet je bij De Ponthoeve in Vianen. Je mag nog de stal in ook!

De Ponthoeve is een unieke pannenkoekenboerderij op een prachtig eiland in de rivier de Lek. Vanuit het pannenkoekenrestaurant en de dakterrassen heb je een fantastisch uitzicht. De boerenpannenkoeken worden natuurlijk gemaakt met melk van de eigen koeien. En die koeien mag je ook rustig even gaan begroeten. Met speelgelegenheid voor de kinderen!

Dus houden ze bij jullie thuis ook zo van pannenkoeken? En wil je een keer een nieuw restaurant gaan proberen met de kinderen? Probeer dan zeker eens De Ponthoeve in Vianen.

Klik op de roze button voor meer info over dit leuke pannnenkoekenrestaurant.

Tip: lees onze blog met tips voor meer leuke pannenkoekenrestaurants in en om Utrecht!

De Ponthoeve

Buitenstad 69

4132 AB Vianen

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speeltuin en terras

Kom spelen in de natuurspeeltuin en heerlijk eten bij café restaurant Soesterdal

Buitengoed de Boomgaard

Ontbijten in het groen, lunchen in de zon, borrelen alsof het vakantie is: en dat gewoon vlakbij Utrecht!

Genieten bij Fort de Gagel

Wat een feestje is dit kindvriendelijke restaurant aan de rand van het Noorderpark!

Klein Zwitserland

Een heerlijke plek in de prachtige bosrijke omgeving van Driebergen om lekker te eten, o.a. pannenkoeken.

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!