
Op balletles
Altijd al op klassieke balletles gewild? Bij Dedine kunnen kinderen al les volgen vanaf 4 jaar!
Deze dansschool biedt een gevarieerd balletprogramma voor kinderen en jongeren. Er worden lessen op beginners-, gevorderd- en pre-professioneel niveau aangeboden.
In de lessen wordt de nadruk gelegd op dans- en bewegingsplezier, expressie en op het behalen van een goede houding, coördinatie, kracht en lenigheid.
Ieder dansjaar wordt afgesloten met een prachtige voorstelling.
Heb je belangstelling voor ballet dan ben je welkom en mag je een gratis proefles volgen!
Klik voor meer info over Dedine op de roze button hieronder.
Wil je meer weten over andere dans en theaterscholen? Kijk dan op ons overzicht met al het dans en theater aanbod in Utrecht.
Dedine
Spaarnestraat 11
3522 VB Utrecht
Openingstijden
De lessen vinden plaats van maandag t/m vrijdag. Kijk voor de specifieke lestijden naar het lesrooster op de website.Prijs
Eenmalige administratiekosten: €10, 3/4 uur per week: €250 per jaar, 1 uur per week: €300 per jaar.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!
Monkey Moves
Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!
Proefles bij Neoliet!
Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland