Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenweide Abstede

Een prachtige dierenweide midden in Oost-Utrecht. Leuk om met de kids langs te gaan!

Je kunt er allerlei verschillende dieren vinden. Maak kennis met de schapen Donna en Blondie. Blondie heeft twee kromme pootjes maar gelukkig kon ze terecht bij dierenweide Abstede.
Ook kun je er andere dieren zien zoals geiten, eenden, kippen, cavia’s en konijnen. 

Klik voor meer info over deze dierenweide op de roze button hieronder.

Neem ook eens een kijkje op ons overzicht met alle dierenweides in Utrecht.

Dierenweide Abstede

Abstederhof

3582 Utrecht

Openingstijden Iedere dag van 18.30 tot 19.30. In de zomer van 16 tot 17 uur.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Dierenweide Abstede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter

Meer inspiratie

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Hoe?Zo! Show (8+)

Alle vragen komen voorbij tijdens de interactieve wetenschapsshow voor kinderen in TivoliVredenburg!

Kinderboekenweek!

Mis het niet, er is zo veel leuks te doen op alle locaties van Bibliotheek Utrecht!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie

Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!