Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenweide de Kraal

Kom de schattige geiten en kippen bekijken in deze mooie kijkweide in Utrecht.

Dierenweide De Kraal ligt in het park De Hoge Weide. Het is geen kinderboerderij maar een kijkweide. Dat betekent dat je de dieren alleen vanaf de buitenkant van het hek kan bekijken. Er zijn geiten, schapen en kippen.

Het is een fleurig en vrolijk park en bestaat uit drie heuvels, waarvan er één bestemd is voor de dierenweide. Eén van de andere heuvels is een vrolijke bloemenweide en de laatste heuvel is een panoramaheuvel die uitzicht biedt over de nieuwbouwwijk.

Wanneer je het park binnenloopt vind je ervoor een leuke speeltuin voor de allerkleinsten!

Klik voor meer info over Dierenweide De Kraal op de roze button.

Wil je meer weten over plekken met dieren? Kijk dan op ons overzicht met alle plekken met dieren in Utrecht.

Dierenweide de Kraal

Tweede Oosterparklaan 271

3544 AS Utrecht

Prijs Gratis
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboekenweek!

Een hele week kinderboekenfeest vol workshops en voorstellingen bij Bibliotheek Nieuwegein!

Sterrenkijkavonden

Spannend, Sterrenkijkavonden bij Sonnenborgh - museum & sterrenwacht. Ontdek het heelal!

Hoe?Zo! Show (8+)

Alle vragen komen voorbij tijdens de interactieve wetenschapsshow voor kinderen in TivoliVredenburg!

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!