Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beestenboel

Help jij de dierverzorger van Eilandsteede mee met een klusje voor de dieren?

Beestenboel op Eilandsteede! Help de dierverzorger mee met een klusje voor de dieren. Doe mee met de activiteit van de dag, elke week weer iets anders. Denk aan het schoonmaken van de stallen, het plukken van eten op de tuin, Ezeltje Prikje en nog veel meer!

Een gratis activiteit voor kinderen van alle leeftijden.

Klik voor meer info door via de roze button over deze activiteit van Utrecht Natuurlijk!

Elke zaterdagmiddag

Eilandsteede

Vreugdenhillaan 31

3526 ZB Utrecht

Openingstijden Elke zaterdag
Prijs Gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

6 Nieuwe familiefilms bij Pathé

Buiten is het koud, maar bij Pathé zit je lekker warm. Geniet in de bios van de nieuwste familiefilms!

40 Rovers (7+)

Een betoverende voorstelling vol avontuur en triomf tijdens Lente-Uitjes in de Stadsschouwburg!

Vakantie op GeoFort

Een vakantiedag op GeoFort betekent workshops, water, bouwen en Minecraft!

Ridderavonturen in de vakantie

Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie!

Tips voor de leukste kinderactiviteiten en uitjes in de voorjaarsvakantie 2026 in regio Utrecht! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief