
Spelen bij Eilandsteede
Kom jij ook spelen bij Eilandsteede? Kinderen onder de 6 jaar zijn welkom met begeleider!
In deze speeltuin kun je volop klimmen, klauteren, glijden en spelen. Ook is er speelmateriaal te leen.
Er is buiten van alles te beleven! Spelen met water op de watertrap, klimmen in de touwen en van de glijbaan in het speelkasteel.
Met de Samen Spelen subsidie heeft Utrecht Natuurlijk hard gewerkt om de speeltuin van Eilandsteede nog beter toegankelijk te maken voor iedereen. Zo zijn er onder andere prachtige houten vlonders aangelegd langs de rand van de zandbak, zodat mensen in een rolstoel makkelijker bij de zandbak kunnen komen.
Er worden heel vaak extra activiteiten georganiseerd. Klik voor meer info over Eilandsteede op de roze button!
Ben je op zoek naar meer leuke speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle speelplekken in Utrecht.
Speeltuin Eilandsteede
Vreugdenhillaan 31
3526 ZB Utrecht
Openingstijden
Klik door naar de site voor de actuele openingstijden.Prijs
Gratis toegangToon op kaart
Meer inspiratie


Zing mee met Annie M.G.
Nu in TivoliVredenburg: de leukste liedjes van Annie M.G. Schmidt met orkest!
Vakantiedeals bij Play-in
In de meivakantie kunnen kinderen extra lang jumpen bij Play-in. En er is meer!
Fonteyn Festival met Kidsproof korting
Tijdens dit festival (9 t/m 11 mei 2025) is er voor het hele gezin van alles te beleven! Kom je ook?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland