Spelen bij Eilandsteede
Kom jij ook spelen bij Eilandsteede? Kinderen onder de 6 jaar zijn welkom met begeleider!
In deze speeltuin kun je volop klimmen, klauteren, glijden en spelen. Ook is er speelmateriaal te leen.
Er is buiten van alles te beleven! Spelen met water op de watertrap, klimmen in de touwen en van de glijbaan in het speelkasteel.
Met de Samen Spelen subsidie heeft Utrecht Natuurlijk hard gewerkt om de speeltuin van Eilandsteede nog beter toegankelijk te maken voor iedereen. Zo zijn er onder andere prachtige houten vlonders aangelegd langs de rand van de zandbak, zodat mensen in een rolstoel makkelijker bij de zandbak kunnen komen.
Er worden heel vaak extra activiteiten georganiseerd. Klik voor meer info over Eilandsteede op de roze button!
Ben je op zoek naar meer leuke speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle speelplekken in Utrecht.
Speeltuin Eilandsteede
Vreugdenhillaan 31
3526 ZB Utrecht
Openingstijden
Klik door naar de site voor de actuele openingstijden.Prijs
Gratis toegangToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Meivakantie bij GeoFort
Ontdek deze vakantie planeet aarde met rondleidingen, workshops en natuurlijk Minecraft!
Familiefestival Buitengeluk
Boek nu met Early bird korting: de 2e editie Buitengeluk Festival bij Buitengoed de Boomgaard.
Blije Bijenweek 2026
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek van Utrecht Natuurlijk vol bij-zondere activiteiten!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026
Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!