Figi
Leuke kinderfilms en prachtige theatervoorstellingen voor het hele gezin!
Ken jij het prachtige Hotel Theater Figi al? Het ligt vlakbij het historische Slot Zeist. In dit mooie pand draaien de nieuwste kinderfilms. Ook kan je hier in het weekend regelmatig terecht voor leuke familie theatervoorstellingen, zoals bijvoorbeeld Jungle Book.
Wil je meer weten over het aanbod van Figi? Klik dan op de roze button hieronder.
Kijk ook eens op het complete overzicht van familietheater-voorstellingen in Utrecht.
Tip: Kom je met de auto? Gebruik een parkeerapp! Super handig, snel en voordelig. Nu bij Yellowbrick tijdelijk Kidsproof korting.
Figi
Het Rond 2
3701 AA Zeist
Openingstijden
Klik op de roze button voor het volledige aanbod.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Familievoorstelling Be Bach
Stap in de wereld van de bekende componist midden in de bomentuin van het Bomenmuseum!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug
Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!