Fort aan de Klop
Kom jij met je kinderen dit mooie oude fort bekijken midden in de ongerepte natuur van Utrecht?
Fort aan de Klop is onderdeel van de Nieuwe Hollandse Waterlinie, een militaire verdedigingslinie uit de negentiende eeuw. Het bomvrije wachthuis uit 1851 is nu een gezellige brasserie. Kinderen zijn in deze brasserie heel erg welkom!
In de Brasserie, of bij mooi weer op het terras, kun je genieten van een lekker drankje en of hapje. Uitgebreide kaart!
Vlak achter het Fortterrein is een twintigtal parkeerplaatsen speciaal voor bezoekers van Fort aan de Klop. Vanaf hier is het een klein (maar mooi!) stukje wandelen naar het Fort.
Klik voor meer info via de roze button door naar de site van Fort aan de Klop!
Tip: kijk ook eens op ons overzicht met alle kinderuitjes in de natuur!
Fort aan de Klop
Polderweg 4
3455 RT Utrecht
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Het Mediamuseum in Hilversum
Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.
Museumnacht Kids Utrecht
Save the date: Op 7 februari ontdek je een avond lang allerlei Utrechtse musea!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?