Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Noorderpark

Fort de Gagel is dé poort naar het Noorderpark, een geweldig park waar van alles te doen is!

Fort de Gagel ligt aan de rand van de wijk Overvecht, langs de noordelijke rondweg van Utrecht. Vanaf de parkeerplaats naast het fort leiden wandel- en fietspaden je naar de forten Aan de Klop, Ruigenhoek en Blauwkapel.

In dit grote groengebied zijn een skate- en fietscrossbaan te vinden! Ook zijn er diverse vogels te spotten zoals aalscholvers, ooievaars en weidevogels.

Klik voor meer info over Fort de Gagel op de roze button.

Wil je meer weten over forten? Kijk dan op ons uitgebreide overzicht van forten in en om Utrecht.

Fort de Gagel

Prijs Gratis

Meer inspiratie

Griezelfeestje HalloWiebe

HalloWiebe bij Kinepolis: gezellig griezelen!

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

KinderBoekfest

Vier de vrolijke opening van het nieuwe boekenjaar in TivoliVredenburg!

FAMILIETICKET

Met het hele gezin naar Kinepolis Jaarbeurs Utrecht met flinke korting!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk

Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Toffe theatervoorstellingen in de bieb!

Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief