Recreatiegebied Ruigenhoek
Kom genieten van de plassen, wandel- en fietspaden in dit mooie natuurgebied!
In het nieuwe gebied zijn er fiets-, ruiter- en wandelpaden, bruggen en vlonders, picknickplaatsen, bankjes en een grote parkeerplaats. Ook zijn een bomenweide, dagcamping en een visvijver aangelegd en een gebouw voor koffie en broodje gebouwd. Voor de kids en jongeren zijn een skatepark, voetbal- en basketbalveld en een groot klimtoestel aangelegd. Daarnaast ligt het gebied tegen Fort Ruigenhoek aan, een natuurlijk waterpark met speelelementen!
Dus of je nu van fietsen, wandelen, skaten, voetballen, basketballen, kanovaren, klimmen, paardrijden of gewoon lekker luieren houdt, in Ruigenhoek valt veel te beleven!
Klik voor meer info op de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten
Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!
Voorjaarsfeest met de Boswachter
Een vrolijk voorjaarsfeest van OERRR in de buitenlucht, vlakbij Utrecht!
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Plus een mooie Kidsproofkorting!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!