Zwemles bij Frans Heus
Leer bij deze zwemschool op een veilige en leuke manier zwemmen en haal je zwemdiploma's!
De lessen van de zwemschool Frans Heus worden gegeven in zwembad De Krommerijn in Utrecht-Oost.
Je kunt hier zwemlessen volgen op de woensdag- en zaterdagmiddag. Bij het ABC zwemtraject leren kinderen de vier zwemslagen: enkelvoudige rugslag, schoolslag, borstcrawl en rugcrawl.
Dit doen ze door middel van allerlei leuke oefeningen in het water. De lessen voor het A-zwemdiploma zijn 2 keer in de week en duren 40 minuten. Wil je nog beter leren zwemmen en ga je voor je B of C diploma dan duren de lessen een uur.
Ouders mogen altijd blijven kijken tijdens de zwemlessen!
Klik voor meer info over zwemmen bij zwemschool Frans Heus op de roze button.
Wil je meer weten over zwemlessen in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met alle zwemlessen in Utrecht.
Frans Heus zwemschool
Weg naar Rhijnauwen 3
3584 AD Utrecht
Openingstijden
Woensdag- en zaterdagmiddag.Prijs
10 lessen: € 25Toon op kaart
Meer inspiratie
Skicursus 9 lessen
Leer (beter) skiën of snowboarden bij deze cursus die in december start bij Skipiste Nieuwegein!
Monkey Moves
Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!
Kidsclub Welpjes
Beleef dolle avonturen met je jonge FC Utrecht-supporter (0 t/m 2 jaar) als lid van de Welpjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.