Zwemles bij Frans Heus
Leer bij deze zwemschool op een veilige en leuke manier zwemmen en haal je zwemdiploma's!
De lessen van de zwemschool Frans Heus worden gegeven in zwembad De Krommerijn in Utrecht-Oost.
Je kunt hier zwemlessen volgen op de woensdag- en zaterdagmiddag. Bij het ABC zwemtraject leren kinderen de vier zwemslagen: enkelvoudige rugslag, schoolslag, borstcrawl en rugcrawl.
Dit doen ze door middel van allerlei leuke oefeningen in het water. De lessen voor het A-zwemdiploma zijn 2 keer in de week en duren 40 minuten. Wil je nog beter leren zwemmen en ga je voor je B of C diploma dan duren de lessen een uur.
Ouders mogen altijd blijven kijken tijdens de zwemlessen!
Klik voor meer info over zwemmen bij zwemschool Frans Heus op de roze button.
Wil je meer weten over zwemlessen in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met alle zwemlessen in Utrecht.
Frans Heus zwemschool
Weg naar Rhijnauwen 3
3584 AD Utrecht
Openingstijden
Woensdag- en zaterdagmiddag.Prijs
10 lessen: € 25Toon op kaart
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Kidsclub Welpjes
Beleef dolle avonturen met je jonge FC Utrecht-supporter (0 t/m 2 jaar) als lid van de Welpjes!
Monkey Moves
Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!