Huisdiermoment: Reptielen
Vandaag krijgen de huisdieren extra aandacht op Stadsboerderij Gagelsteede!
Altijd al eens willen weten hoe het is om een reptiel als huisdier te hebben? Misschien heb je altijd al eens willen verwonderen.
Kom dan deze middag naar de stadsboerderij Gagelsteede. Hier kun je kennis maken met slangen en gekko’s.
De activiteit is een vrije inloop activiteit. Je hoeft je niet aan te melden en je hoeft niet het hele uur aanwezig te zijn.
Bedenk vast je eventuele vragen!
Klik op de roze button voor meer informatie over deze activiteit van Utrecht Natuurlijk.
Data:
- woensdag 26 augustus 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
NIEUW bij Down Under!
Naast het luieren, zwemmen en watersporten kun je nu ook losgaan in het toffe Aquapark!
Nieuw: beleef Festival STRAND samen met je kinderen
Geniet van topartiesten, lekker eten, zand tussen je tenen en een heerlijke zomerdag aan het water!
Zomeruitje naar Kinepolis
Bezoek Kinepolis Jaarbeurs Utrecht en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!