Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hemelvaart op het Fort

Dompel jezelf bij GeoFort onder in de wereld van mobiliteit, speurtochten en uitdagende doolhoven!

Bij GeoFort beleef je van 29 mei t/m 1 juni een uitje vol ontdekking en plezier. Hier stap je in een wereld vol avontuur met slimme speurtochten en spannende doolhoven.

Ontdek het gloednieuwe spel “Fast Forward”  en reis mee naar de toekomst van mobiliteit. Laat je verrassen door innovatieve ideeën, test je kennis in een speelse opstelling en droom mee over hoe jouw reis er in 2050 uitziet. Of maak je eigen insectenlolly! Op een speelse manier ontdekken kinderen hoe duurzaam alternatieve eiwitbronnen kunnen zijn.

Voor Minecraft fans is ook veel nieuws te beleven. Zo is er een nieuw Minecraft Vossendoolhof, een Minecraft kermis met minigames en kun je meedoen aan een nieuwe speurtocht waarbij je strijd tegen de tijd. Kun je geen genoeg krijgen van Minecraft? Boek dan één van de uitgebreide Minecraft workshops.

Meer info over alle activiteiten in het Hemelvaartsweekend vind je via de roze websitebutton!

GeoFort

Nieuwesteeg 74

4174 KG Herwijnen

Openingstijden Zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Klimbos Zeist

Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.

Voorstelling Leeuwenstein (8+)

Een muzikale en spannende strijd tussen heersers en prooien bij De Vrijstaat!

Muzikaal avontuur

Nieuw! Museum Speelklok heeft een toffe Roblox game gelanceerd en wij hebben 'm getest.

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Van speelklok tot Roblox

Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief