Spelen bij GeoFort
De Vleermuisspeurtuin (gratis) is een heerlijke speelplek. Ideale combinatie met het terras/restaurant!
De WereldPan is een gezellige plek voor een lekker kopje koffie met gebak, een heerlijke lunch of diner met een pannenkoek. Geniet op dit ruime terras tussen het groen van het buitengebied en de sfeer van het oude forteiland, terwijl de kinderen de Vleermuisspeurtuin ontdekken.
De speurtuin is gratis toegankelijk. In deze unieke speeltuin kunnen de kinderen met touwen de bunker op klimmen, heerlijk spelen op de waterplaats en met houten planken een eigen doolhof maken!
Combineer je bezoek
De lunch of het diner in het restaurant kun je goed combineren met een bezoek aan het interactieve kindermuseum GeoFort waar alles om de aarde draait. Ook superleuk; huur een bootje en vaar rond in de fortgracht!
Wil je meer weten over het aanbod van GeoFort? Klik dan via de roze button door naar de site.
Data:
- woensdag 15 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Binnenpret in Woerden
De Pretfabriek is een indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en véél meer!
Huis van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Museum Catharijneconvent! Komen jullie zijn huis bekijken?
Workshop Van Gogh Museum
Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema'sBlogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht
2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!