Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Glamour foto feest

Nadat jullie allemaal prachtig zijn opgemaakt mogen jullie alleen én samen op de foto. 6+

Na een lekker welkomstdrankje gaan jullie aan de slag. Verzamel al jullie meegenomen kleding en accessoires en maak een keuze.

Iedereen mag alleen op de foto maar er worden uiteraard ook groepsfoto’s gemaakt. Zo krijgt iedereen geweldige glamourfoto’s van zichzelf en ook een supergezellige groepsfoto!

Iedereen krijgt als aandenken twee individuele foto’s en een groepsfoto. Wat een top herinnering van je Glamour Foto Feest!

Het feestje duurt 2 tot 2,5 uur.

Klik voor meer info over de Glamour fotofeestjes op de roze button.

Tip! Kijk ook eens op het overzicht van alle beauty en fotofeestjes in Utrecht.

Glamour Foto Feest

Damzigt 16-D

3454 PS Utrecht

Openingstijden In overleg te bepalen.
Prijs € 35 per kind. Meerkosten visagie: € 15 per kind.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Meer inspiratie

Wie is de Mol? kinderfeestje

Klaar voor een feestje vol sabotage, geheimen en slimme opdrachten? Raad de mol bij Kids Lodge!

Een uniek kinderfeestje

Jump, klim en speel bij indoor attractiepark Play-in. Een feestje om nooit te vergeten!

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!
Nieuw

Lasergame of Social Games-feestje

Nieuwe hit! Check deze twee supercoole feestjes bij The Team Building.

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief