Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Buitengewoon leuk!

Een actief maandelijks speluurtje in de natuur met een educatief tintje. Dit keer over kabouters!

Bezoek op woensdag 23 oktober boerderij de Heuvel in Houten en ga op bezoek bij de kabouters op het Natuurpad. 

De herfst is namelijk een drukke tijd en jij kan de dieren helpen om zich voor te bereiden op de winter. Dat betekent dat je nootjes gaat verzamelen, de trekvogels bijvoert en een schuilplaats maakt voor insecten. Natuurlijk kan je ook meezingen met allerlei leuke liedjes en spelletjes spelen. Kom je ook langs?

Tijdens deze leuke activiteit zijn je (groot)ouders ook van harte welkom om mee de natuur in te gaan. Voor kids van 4 t/m 8 jaar! 

Vergeet niet om je vooraf aan te melden.

Klik voor meer info over dit uitje op de roze button!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Groene Maatjes, maatwerk in natuurbeleving

Keercamp 13

3992 RV Houten

Openingstijden van 14.30 tot 15.30 uur
Prijs € 2,50 per kind
Mail direct

Mail direct naar Groene Maatjes, maatwerk in natuurbeleving

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kasteel de Haar

Kom naar Kasteel de Haar en voel je een echte prinses of ridder! Een leuk familie-uitje!
Bekijk

10 Jaar GeoCraft!

Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!

Het Hof van Sinterklaas

Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?

Workshop Van Gogh Museum

Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's

Uitgelicht

Het Mediamuseum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht

2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief