Grupo Planeta Capoeira
Iets nieuws proberen? Ga dan op Capoeira les, dit kan al vanaf de leeftijd van 5 jaar!
Capoeira is een afro-braziliaanse dans- en vechtkunst. Het is een combinatie van dans, muziek, gevecht, acrobatie, souplesse, kracht en tactiek. De lessen worden verzorgd door Contra Mestre Doda, geboren in Brazilië.
Ga de uitdaging aan en schrijf je in voor Capoeira! Klik voor meer info over Grupo Pleneta Capoeira op de roze button.
Wil je meer weten over andere Capoeira lessen in Utrecht? Kijk dan op ons overzicht van Capoeira clubjes in Utrecht
Grupo Planeta Capoeira
Lingestraat 2B
3522 TM Utrecht
Openingstijden
De lessen worden op diverse dagen op verschillende locaties gegeven in o.a. Utrecht, Houten en Maarssen. Zie voor het actuele rooster de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Monkey Moves
Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!
Theaterschool Utrecht
Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!
Proefles bij Neoliet!
Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie!
Tips voor de leukste kinderactiviteiten en uitjes in de voorjaarsvakantie 2026 in regio Utrecht! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!