Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Doornse Gat

Een mooie recreatieweide met diverse speelvoorzieningen, een zandhelling en picknicktafels.

Dit recreatieterrein ligt in een voormalige zandafgraving aan de noordzijde van de weg Doorn-Leersum (N225). Doornse Gat beschikt over (dag) tent- en caravanweiden, waar je ook met de auto mag komen.

In de omliggende bossen zijn gemarkeerde wandel- en ruiterroutes uitgezet. Het gebied is vrij toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.

Kijk voor meer informatie over de recreatieweide op de website via de roze button.

Meer inspiratie

Re;make: Muziek als LEGO (8+)

Leren hoe componeren in zijn werk gaat? Kom luisteren en bouwen in TivoliVredenburg!

Fusion Drift

Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Nationale Voorleesdagen

Kom heerlijk luisteren bij de Nationale Voorleesdagen in de Utrechtse bibliotheken!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

Nationale Voorleesdagen bij de Bieb

Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief