
Lekker hockeyen
Lijkt hockey jou een leuke sport? Kom dan naar Hockeyclub UNO in Utrecht!
Ken jij Hockeyclub UNO al? Dit is een jonge, gezellige jeugdhockeyclub in Utrecht!
Of je nu al goed kunt hockeyen of het graag wilt leren, iedereen is van harte welkom. En…. je kan na de zomer direct beginnen met hockeyen. Je hoeft dus niet eerst op een wachtlijst te staan.
Inmiddels hockeyen er bijna 300 kinderen bij UNO in de leeftijd van 5 tot en met 14 jaar. Waar wacht je nog op?
Klik voor meer info of om je in te schrijven door naar de website via de roze button!
Meer inspiratie


Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in en om Utrecht
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!
TheaterAcademie
Nu aanmelden bij De Vrijstaat, leer het theatervak en werk naar een echte voorstelling toe!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Kinderboekenweek in Bibliotheek Utrecht
De Kinderboekenweek is natuurlijk hét moment van het jaar om een bezoekje te brengen aan Bibliotheek Utrecht. Volop activiteiten van woensdag 1 t/m zondag 12 oktober.
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!