Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Italiaans ijs op locatie

Ambachtelijk Italiaanse ijs op wielen. Iksmeltvoorjou brengt het ijs naar jou toe.

Iksmeltvoorjou bereidt heerlijk ambachtelijk Italiaans ijs. Er worden de beste ingrediënten gebruikt zonder kleur- en smaakstoffen. Op verzoek kan er ook biologisch ijs gemaakt worden. 
Proef de unieke smaken zoals het overheerlijke ‘Dom ijs’ of de Totally nuts’s die ze zelf creëren. Twijfel je of een ijsje wel gezond is? Je kan ook kiezen voor ijs op melk- en waterbasis, suikervrij ijs en low fat yoghurts ijs. 

En wat zijn ze mooi, die fantastische ijs-oldtimers!

Klik voor meer info op de roze button hieronder.

Neem ook eens een kijkje op ons overzicht met alle ijskarren met italiaans ijs in Utrecht.

Iksmeltvoorjou

Telefoonnummer

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten

Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!

Paasbrunch op het fort

Vier Pasen met een kindvriendelijke brunch en paasactiviteiten op Fort de Gagel!

Paasbrunch op de skipiste

Combineer een heerlijke paasbrunch met leuke activiteiten bij Skipiste Nieuwegein!

Fort & Food Paasfestival

Fort bij Vechten verandert op 5 & 6 april in een levendig familiefestival. Mis het niet!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Plus een mooie Kidsproofkorting!

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief