Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spring de vakantie door

Kom vrij springen of leer te gekke tricks tijdens de workshops bij JUMP freerun Woerden en Houten!!

Spring van plek naar plek, maak een aantal zwaaien aan de rekstok en land in de zachte blokkenbak. Bij JUMP freerun kunnen kinderen uitgroeien tot echte freerunners!

Workshops en zomerkampen (6+)

Tijdens de hele zomervakantie zijn er leuke activiteiten, zowel voor leden als niet leden (beginners).

Op meerdere dagen worden er kampen, workshops, wedstrijdjes etc. georganiseerd. Beginners leren de basis van freerunnen, springen en veilig landen onder begeleiding van professionele trainers. Ervaren freerunners werken deze zomervakantie aan nóg meer technieken en spectaculaire moves. Natuurlijk is er ook genoeg ruimte om vrij te trainen.

Uiteraard is er veel aandacht voor veiligheid!

Locaties

In regio Utrecht ben je voor de extra zomeractiviteiten welkom bij JUMP freerun Woerden en Houten.

Op zoek naar het complete aanbod per dag? Meer info vind je via de roze websitebutton!

JUMP freerun regio Utrecht

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar JUMP freerun regio Utrecht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Multi-sportkamp Utrecht

Beleef deze zomer weer veel sport en spelplezier tijdens het Multi-sportkamp!

BaseCamp & Next Level Programmeerkamp | 7 t/m 12 jr

Uniek zomerkamp programmeren en websites ontwerpen bij De Programmeerschool. Ieder jaar een groot succes!

Bobo vakantiedagen in Utrecht

Bobo komt in de zomervakantie weer naar Utrecht, check de leuke vakantiedagen!

LEGO® zomerkampen

Nu opgeven voor de leuke kampen van e2 Young Engineers Utrecht in de zomervakantie!

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!