Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kakek, Opa en ik 8+

Een indrukwekkende familievoorstelling vol poppenspel, livemuziek en verborgen familieverhalen.

Soms vertelt een voorstelling een verhaal dat nog lang blijft hangen. Wij houden van theater dat gesprekken op gang brengt, en Kakek, Opa & Ik doet precies dat.

Waarom is deze familievoorstelling zo bijzonder?

Novi voelt een boosheid die ze niet goed kan plaatsen. Op zolder ontdekt ze oude fotoboeken, brieven en mysterieuze figuren. Zo begint een bijzondere reis door haar familiegeschiedenis én het gedeelde koloniale verleden van Nederland en Indonesië.

Studio Figur en Dawn Collective brengen een ontroerende kindervoorstelling waarin poppenspel, livemuziek, live cinema en schaduwspel prachtig samenkomen. De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en laat je samen kijken, luisteren en napraten.

✓ Van de makers van Toen mijn vader de nacht in vloog, bekroond met een Zilveren Krekel voor Vormgeving.
✓ Indrukwekkende mix van poppenspel, muziek, live cinema en schaduwspel.
✓ Language no problem. Ook zonder Nederlands is de voorstelling goed te volgen.

Waar speelt Kakek, Opa & Ik?

Deze familievoorstelling is van half september 2026 tot begin januari 2027 te zien in theaters door heel Nederland. De speelduur is ongeveer 60 minuten.

Op onze uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.

Klik op de roze button en bekijk de speellijst. Kies een theater bij jullie in de buurt en reserveer meteen jullie kaarten.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Ontdek met de kasteelkat op je arm alles over het geheime feest van Kasteel de Haar. Kidsproof getest!

Muzikale vakantie

Maak, bouw en ontdek mee bij Museum Speelklok. Ontdek ook het nieuwe Music Machines & Me!

Zomerpret met de Boswachter

Ontdek, speur en beleef de natuur met dit leuke uitje vol avontuur!

Vakantie in de bieb

Een uitje naar de bieb is altijd een goed idee. Check ook de extra activiteiten in de vakantie!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!