Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlotten bouwen & kanoën

Bouw een vlot of maak een kanotocht tijdens een kinderfeestje bij De Rijnstroom!

Kinderen zijn dol op water! Bij De Rijnstroom organiseren ze toffe kinderfeestjes op het water. Maak een tocht met een kano of door de bossen of bouw je eigen vlot en zorg ervoor dat deze ook blijft drijven. Ontdek de mogelijkheden!

Spooktocht
Tijdens dit kinderfeestje maak je in het donker een tocht door de bossen. Dat is best spannend! Bij terugkomst is het vuur aangestoken en kun je je eigen broodje bakken boven het vuur.

Vlotvaren race (12+)
Leer tijdens dit kinderfeestje hoe je een vlot moet bouwen. Na een korte instructie ben je klaar om je eigen vlaggenschip te ontwerpen en in elkaar te knopen. Met tonnen, palen en touwen bouw je samen aan een vlot, en daarna test je of het vlot ook blijft drijven. Wie is er als eerste bij de overkant?

Klik voor meer info over deze leuke kinderfeestjes en nog veel meer andere feestjes bij de Rijnstroom door naar de site via de roze button!

Kanoverhuur de Rijnstroom

Weg naar Rhijnauwen 2

3584 AD Utrecht

Mail direct

Mail direct naar Kanoverhuur de Rijnstroom

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Een uniek kinderfeestje

Jump, klim en speel bij indoor attractiepark Play-in. Een feestje om nooit te vergeten!

Feestje bij FC Utrecht

FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!

Wie is de Mol? kinderfeestje

Klaar voor een feestje vol sabotage, geheimen en slimme opdrachten? Raad de mol bij Kids Lodge!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel -en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief