
KEEK
Kunst En Eerlijke Koffie (KEEK); echt een heerlijk plekje om iets te eten/drinken!
Bij deze gezellige lunchroom op de Twijnstraat in Utrecht kun je genieten van een h’eerlijke lunch, lekkere koffie en vers geperst sap. Voor de kids is er speciaal een ‘kindermenu’. En alles lekker biologisch!
Leuk! Elke zes weken hangt er een nieuwe expositie in KEEK.
Klik voor meer info door naar de site via de roze button!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!