
Kidsfair – kledingbeurs
Op zaterdag 9 april is er een Kidsfair voor (2e hands-) kinderkleding en speelgoed. Kom je ook?
In april is er weer een Kidsfair in De Bilt. Vorige keren was het een groot succes! Het aanbod van mooie kleding en leuk speelgoed was enorm. Ook nu belooft het weer een groot succes te worden!
Locatie
Schoolplein Basisschool De Regenboog, Aeolusweg 8, De Bilt
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Kidsfair
Openingstijden
Zaterdag 9 april van 9 tot 12 uur.Prijs
Bezoekers hebben vrije toegangMeer inspiratie


Buitengoed de Boomgaard
Ontdek dit geheime plekje: een fantastisch kidsparadijs lekker dichtbij!
Play-in: oneindig veel fun!
Een indoor attractiepark waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!