
Kinderkledingbeurs Vleuten
Kom naar Vleuten voor de kinderkledingbeurs met echte pareltjes!
Op 22 maart zal de lente kinder en tiener kledingbeurs plaatsvinden. Vind de tofste items! (Let op: pinnen is niet mogelijk)
Het volgende zal worden aangeboden op de kinderbeurs:
- Lente- en zomerkleding vanaf maat 92 t/m maat 176
- Sportschoenen
- Sportkleding
- Speelgoed (geen babyspeelgoed)
- Spelletjes
- Boeken
Klik voor meer informatie op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Kinder Kledingbeurs Vleuten
Kortland 23
3451 VD Utrecht
Prijs
Gratis entree
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!
Meivakantie in het UMU
Tijdens de meivakantie is er weer van alles te ontdekken in het UMU!
De barons beestenboel
Help bij deze leuke speurtocht de baron van Kasteel de Haar om alle ontsnapte dieren te terug te vinden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland