Kinderplanborden.nl
Maak het plannen en overzicht houden een stuk makkelijker én leuker!
In deze toffe webshop vind je verschillende soorten planborden, in allerei soorten en maten. De planborden kunnen voor elke leeftijd gebruikt worden. De planborden bevorderen zelfstandigheid, helpen bij de ontwikkeling van tijdsbesef en geven houvast en structuur.
Een planbord is een overzicht waarop je met pictogrammen de planning van de dag en/of week kunt aangeven. Het bord geeft de dagindeling en de daarbij dagelijks en wekelijks terugkerende zaken weer, zoals eten, opvang, school, zwemles en meer! Door dit te gebruiken creëer je super veel overzicht. Het is een hulpmiddel en tegelijkertijd leuk en educatief speelgoed dat bijdraagt aan de ontwikkeling. Bovendien brengt het natuurlijk voorspelbaarheid met zich mee.
De borden zijn geschikt voor 1 of 2 kinderen, gemaakt van hoogwaardige materialen en verkrijgbaar in verschillende formaten en ontwerpen. De pictogrammen kun je in verschillende setjes krijgen, welke je zelf wilt!
Wil je meer informatie of voorbeelden bekijken? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Utrecht
Toegankelijke inspiratie
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.
Vakantie waar zorg even lichter voelt
In de aangepaste verblijven van Ronald McDonald Huis Nederland kun je veel zorgen én spullen thuislaten!
Toegankelijke events in oktober
In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!