Boerendoolhof – De Meern
Het Boerendoolhof is een super tof uitje voor het hele gezin! Kan jij de uitgang én de code vinden?
Een te gekke activiteit bij de boer voor het hele gezin! Kom verdwalen tussen de metershoge maïs en ga naast de uitgang ook op zoek naar de vijf vlaggenmasten. Bij iedere vlaggenmast zit een boerderijvraag, waarmee je een code kunt verdienen. Heb je de juiste code? Dan kraak jij de kluis!
Ook na het dolen tussen de maïs is er genoeg te doen. Zo is er een springkussen, een speeltoestel met glijbaan, een zandbak, kun je spelen met water én is er een maiszwembad! Vergeet niet om de lieve kalfjes een knuffel te geven. Kortom, geen tijd om je te vervelen! Even uitrusten? Geniet van een zelfgetapt softijse, een lekker drankje of snack aan een van de picknicktafels.
Kunnen jullie er niet genoeg van krijgen om te dolen? Op 11 september is er een spookdoolhof en kun je lekker komen griezelen!
Tip 1: Trek oude schoenen of laarzen aan.
Tip 2: Combineer je uitje aan het Boerendoolhof met een bezoekje aan de melktap en eieren- en vriesautomaat. Een soort mini boerderij winkeltje met melk, eieren en vlees vers van de boerderij die 7 dagen per week, 24 uur per dag open is.
Openingstijden
Het Boerendoolhof is vanaf 18 juli de hele zomervakantie open, maar ook in de periode daarna ben je welkom. Check bij slechte weersvoorspellingen voor vertrek de actuele info op de Instagrampagina van het Boerendoolhof of neem even contact op.
Ook leuk, vier je kinderfeestje bij Boerendoolhof De Meern.
Klik door naar de site via de roze button voor meer info over het maisdoolhof!
Boerendoolhof - Waaiseweelde
Meerndijk 61
3454 HP Utrecht
Openingstijden
Het Boerendoolhof is de hele zomervakantie open, maar ook in de periode daarna ben je welkom. Check voor je bezoek altijd even de actuele openingstijden!Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Het Utrechtse Zomerspektakel
Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug
Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!