Rondleiding in de molen!
Elke zaterdag staan de deuren wagenwijd open bij Molen de Ster in de Utrechtse wijk Lombok!
Waarom staat de molen op een eiland? Wat is een bovenkruier? Hoeveel mensen werkten er vroeger in de molen? Waar komt het hout vandaan dat vroeger en nu in De Ster gezaagd wordt? Tijdens de rondleiding geven enthousiaste vrijwilligers antwoord op deze vragen en leggen ze onder andere uit hoe de molen werkt. Vaak zijn er ook zaagdemonstraties, als de wind het toelaat.
De rondleidingen zijn vrijblijvend en zo lang of kort als je zelf wil. Een ideaal uitje met kinderen! Klik voor meer info door naar de site van Molen de Ster via de roze button.
Check vooraf even de actuele openingstijden!
Op zoek naar meer leuke uitjes en tips? Bekijk ons overzicht met nog veel meer gezinsuitjes in Utrecht!
Molen de Ster
Molenpark 3
3531 ET Utrecht
Openingstijden
Tussen 13:00 en 16:00 uurPrijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie
Bijzondere open dag
Neem een kijkje achter de schermen bij rechtbank Midden-Nederland!
Het Hof van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Fort bij Vechten! Kom jij naar zijn Hof vol feestelijke activiteiten?
Loulou & Lou en de Swingende Sinterklaasband (2+)
Te zien in TivoliVredenburg: Sinterklaashits in alle muziekstijlen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht
Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.