Feestje in Romeins fort
Maak een reis door de Romeinse tijd en vier je feestje bij Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn!
Zo’n 2000 jaar geleden leefden in en rond dit museum Romeinse soldaten en nu is het jouw beurt om hier een spannende tijd te beleven. Vier je kinderfeestje in Castellum Hoge Woerd! Je kunt kiezen uit twee verschillende kinderfeestjes, spannend!
Zoeken, zoeken, zoeken naar de Romeinse munt! (5-6 jaar)
Met een mooie tunica aan gaan jij en je vrienden en vriendinnen luisteren naar een spannend verhaal. Jullie moeten een jongen uit de Romeinse tijd helpen! Hij is zijn geluksmuntje kwijt en die moet ergens in het castellum zijn. Aan het einde van de zoektocht staat er wat lekkers voor jullie klaar. En….iemand wil jullie graag bedanken. Als herinnering aan dit spannende bezoek maken jullie je eigen Romeinse geluksmuntje en nemen deze mee naar huis.
Activeer de Tijdportaal en help Aelius! (7–9 jaar)
Professor Punt heeft een tijdportaal gemaakt waarmee hij in het verleden kan kijken. Samen met hem zien jullie een jongen in de Romeinse tijd die hulp nodig heeft. Jullie kunnen hem helpen door op zoek te gaan naar de codes in het hele castellum. Door de codes te scannen met een tablet en de opdrachten uit te voeren in Romeinse kleding, lukt het vast om alles te verzamelen wat Aelius nodig heeft. Na deze zoektocht staat er wat lekkers voor jullie klaar. Als herinnering aan het bezoek maken jullie je eigen Romeinse geluksmuntje en nemen deze mee naar huis.
Beide kinderfeestjes worden begeleid door een medewerker van een museum.
Nieuwsgierig geworden? Klik voor meer info door naar de website via de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Expeditie Robinson Feestje
Klaar voor een feestje vol overleven, samenwerken en strijden? Ga de uitdaging aan bij Kids Lodge!
Feestje freerunnen
Geweldig feestje bij JUMP freerun in Woerden. Bekijk te gekke freeruntrics en leer ze ook zelf!
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!