Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

NailArt Party!

Beautyliefhebbers opgelet! Bij dit feestje maak je kunst op je nagels. Nail-art Party!

Nail Art is als het ware het maken van kunst op je eigen nagels. Met behulp van zogenaamde dottingtools stripers en nagelstickers kun je zelf bepalen wat je maakt. Voor de echte beautyliefhebbers is er nu de Nail-Art Party!

Allereerst worden de verschillende technieken rondom Nail-Art kort besproken en voorgedaan. Hierna kunnen jullie gaan oefenen op een zogenoemd ‘nagelwiel’ en lakwieltje waar blanco nageltjes aanzitten. Zo kan iedereen de verschillende technieken uitproberen en verschillende ontwerpen maken.

Dan is het tijd om jullie eigen nagels te versieren. Er is keuze uit veel verschillende soorten nagellak, stripers, stickers, fimofiguurtjes en allerlei glitters. Voor al het benodigde materiaal wordt gezorgd. Het geheel duurt 1,5 tot 2 uur en vindt plaats bij je thuis, lekker makkelijk.

Tip! Geef de deelnemers na afloop een presentje mee of verras de jarige met een speciaal samengesteld Nail-Art pakket. In overleg en tegen meerkosten kan dit worden verzorgd.

Klik op de roze button voor meer info over dit feestje.

Tip! Kijk ook eens op het overzicht van alle make-up feestjes in Utrecht en Doorn.

NailArt Party

Openingstijden In overleg te bepalen.
Telefoonnummer

Lijstjes voor Utrecht

Meer inspiratie

Feestje bij FC Utrecht

FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!

Freerun party

Vier je feestje bij JUMP freerun De Bilt, ga lekker los en ervaar hoe leuk freerunnen is!

Zelf achter de draaischijf

Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026

Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief