Kabouterpad
Nu in het Bomenmuseum: tussen de bomen en struiken zitten kabouters verstopt!
Een enorme bomentuin van 58 voetbalvelden groot, een coole boomhut, een speeltuin en de prachtigste bomen vind je in dit levende bomentheater. Kom naar het Bomenmuseum en laat je verwonderen door het bomenrijk!
Kabouterpad in het Bomenmuseum
Sinds kort zijn de kabouters van het Doornse Kabouterpad neergestreken in Bomenmuseum Gimborn en hebben elk een eigen plekje gevonden tussen de bomen en struiken. Alle jeugdige bezoekers kunnen dagelijks tijdens een wandeling op zoek naar de kabouters.
Op vrijdag, zaterdag en zondag zijn er gratis kabouter-bingokaarten verkrijgbaar in de museumwinkel. Ook zijn er kaboutermutsen te koop tegen een kleine vergoeding! Als de kinderen na afloop hun bingo-kaart inleveren in de winkel, krijgen zij wat lekkers.
Vanaf 1 november is de museumwinkel op vrijdag, zaterdag en zondag geopend van 11:00 tot 16:00 uur.
Klik via de roze button door naar de site van het Nationaal Bomenmuseum voor meer info.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Het Utrechtse Zomerspektakel
Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!
Familievoorstelling Be Bach
Stap in de wereld van de bekende componist midden in de bomentuin van het Bomenmuseum!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug
Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!