Kabouterpad
Nieuw in het Bomenmuseum: tussen de bomen en struiken zitten kabouters verstopt!
Een enorme bomentuin van 58 voetbalvelden groot, een coole boomhut, een speeltuin en de prachtigste bomen vind je in dit levende bomentheater. Kom naar het Bomenmuseum en laat je verwonderen door het bomenrijk!
Nieuw! Kabouterpad in het Bomenmuseum
Sinds kort zijn de kabouters van het Doornse Kabouterpad neergestreken in Bomenmuseum Gimborn en hebben elk een eigen plekje gevonden tussen de bomen en struiken. Alle jeugdige bezoekers kunnen dagelijks tijdens een wandeling op zoek naar de kabouters.
Op vrijdag, zaterdag en zondag zijn er gratis kabouter-bingokaarten verkrijgbaar in de museumwinkel. Ook zijn er kaboutermutsen te koop tegen een kleine vergoeding! Als de kinderen na afloop hun bingo-kaart inleveren in de winkel, krijgen zij wat lekkers.
Vanaf 1 november is de museumwinkel op vrijdag, zaterdag en zondag geopend van 11:00 tot 16:00 uur.
Klik via de roze button door naar de site van het Nationaal Bomenmuseum voor meer info.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Muzikale vakantie
Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!
Theaterfestival Lente-Uitjes
Geniet deze voorjaarsvakantie met het hele gezin van supertoffe familievoorstellingen in Utrecht!
Voorjaarsvakantie in het UMU
In de vakantie kun je in het UMU weer extra veel onderzoeken. Voor alle nieuwsgierige kinderen en ouders!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!