Je verjaardag in ’t NMM
Een stoer verjaardagsfeestje in het Nationaal Militair Museum! Voor 5 t/m 12 jaar.
Een stoer verjaardagsfeestje in het Nationaal Militair Museum! Voor 5 t/m 12 jaar.
Voor kinderen van 5 t/m 7 jaar is er een spannend en avontuurlijk feestje: Kraak de kluis van de Kolonel! Ga zelf op avontuur in het museum met behulp van een camouflagetas waarin opdrachten en stickers zitten. Met de stoere camouflagepet op kom je direct in de juiste stemming. Aan het eind van feestje wacht er een leuke verrassing!
Ben je tussen de 8 en 12 jaar, dan kun je met je verjaardagspartijtje meedoen aan Missie NMM! Ga op missie door het museum en kraak de code. Lopen jullie het museum uit met stoere dogtags die je verdient als je de code hebt geraden?
Uiteraard kun je jouw feestje combineren met een bezoekje aan het museum zelf (niet inbegrepen bij het feestje).
Ook kunnen alle kinderfeestjes in het Nationaal Militair Museum worden geboekt in combinatie met taart en limonade en/of frietjes met limonade in het restaurant.
Klik door naar de site via de roze button voor meer info over de stoere verjaardagsfeestjes van het NMM!
Nationaal Militiar Museum
Verlengde Paltzerweg 1
3768 MX Soest
Prijs
Kijk voor de actuele prijs op de website van het NMMToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Dromerig tipi slaapfeestje
Supertof, een tipi slaapfeestje van Tipizzz bij je thuis. Kinderen in thema, ouders ontzorgd!
Cool: Speleo plus klimmen
Workshop dubbeldekker bij Neoliet; combineer de spannende avonturentunnel met klimmen
Fusion Drift
Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!
Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!
Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.