Picknick party!
Een picknickkist met homemade lekkernijen van Natuur Geluk voor alle kids. Wat een feest!
De velden bij Rhijnauwen/ Amelisweerd zijn heerlijk om te ravotten. En na al dat geren, kunnen lekkere hapjes zeker geen kwaad! Met een homemade picknick van Natuur Geluk kun je genieten van heerlijke broodjes, fruit en andere lekkernijen. Kies jouw feestelijke gezelschap uit, dan zorgt Natuur Geluk voor de rest.
De picknick wordt vers bereid en het is het lekkerst als je de hapjes niet te lang laat staan. Hij is op te halen bij een pick-up point of je kunt hem laten bezorgen bij jouw picknickplek. Je kan de picknick uitbreiden met leuke spelletjes. Of huur vooraf een kano of elektrische boot bij de Rhijnstroom en vaar richting Bunnik, waar je onderweg je picknickkist oppikt (nabij de kersenboomgaard).
Wil je helemaal picknicken in stijl? In overleg kan Natuur Geluk ook de aankleding van jouw feestje verzorgen! Dat wordt een leuke, feestelijke en lekkere middag!
Klik voor meer info over de picknick party op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Bodyboarden, cool!
Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!
Fusion Drift
Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!
Gooien met verf
Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!
Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
6x uitje mét AIRCO
Met deze hitte op zoek naar leuke uitjes met airco of fijne plekken waar het lekker koel is? Natuurlijk hebben wij tips voor deze extreem warme dagen! Wij zoeken zelf ook regelmatig de koelte op met onze kinderen.. :)