Wandelroute Kaapse Bossen
Fantastische boswandeling voor kinderen met klimbomen, een uitkijktoren en volop zand!
Maak een kindvriendelijke boswandeling bij de Kaapse Bossen bij Doorn. Kinderen komen onderweg vanalles tegen om mee te spelen: een uitkijktoren, klimbomen, zand om in te spelen. Echt een leuke boswandeling om met kinderen te maken dus!
Je wandelt 5 km over lanen en bospaadjes en komt niet alleen vogels, paddenstoelen en planten tegen, maar ook mysterieuze objecten zoals de stenen tafel en de Doornse kei. Tijdens de wandeling kun je samen met de kids de natuur en het bos ontdekken!
Meer boswandelingen & natuuruitjes?
Op zoek naar meer inspiratie? Bekijk ons overzicht van leuke natuuruitjes voor ouders en kinderen in en om Utrecht!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten
Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!
Voorjaarsfeest met de Boswachter
Een vrolijk voorjaarsfeest van OERRR in de buitenlucht, vlakbij Utrecht!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Plus een mooie Kidsproofkorting!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!