Rondleiding land en lucht
Ontdek samen de landschappen in het Centraal Museum en het nijntje museum!
Het nijntje museum is de wereld in het klein. In themaruimtes gebaseerd op de prentenboeken van Dick Bruna ontdekken peuters en kleuters stap voor stap de wereld om hen heen.
Rondleiding land en lucht | 4 t/m 6 jaar
Ontdek landschappen in het Centraal Museum en het nijntje museum tijdens een familierondleiding voor kleuters en hun ouders. Samen met een spelbegeleider vergelijk je Dick Bruna’s tekeningen met landschapsschilderijen uit de vaste collectie van het Centraal Museum.
De rondleiding begint met een interactieve 360-graden voorstelling van “boris en de paraplu” in het nijntje museum, gevolgd door een bezoek aan het Centraal Museum. Onderweg doen jullie leuke opdrachten en spelletjes, waardoor het kijken naar kunst levendig en speels blijft!
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Foto: Abe Jonker
Data:
- woensdag 29 april 2026
- woensdag 22 juli 2026
- woensdag 12 augustus 2026
- woensdag 14 oktober 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
KennisKnetters (8+)
Ontdek de antwoorden op belangrijke vragen tijdens dit wetenschapsfestival in TivoliVredenburg!
Fonteyn Festival
Tijdens dit festival (8 t/m 10 mei 2026) is er voor het hele gezin van alles te beleven!
Weekend van het Verdedigingserfgoed
Volop spannende excursies, ravotten in de natuur, museumbezoek en genieten van lekker eten & drinken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken
Voordeliger weg in de meivakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de meivakantie en ontvang tot wel 25% korting!
Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen op een rijtje!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier ons overzicht met tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2026!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!