Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rondleiding land en lucht

Ontdek samen de landschappen in het Centraal Museum en het nijntje museum!

Het nijntje museum is de wereld in het klein. In themaruimtes gebaseerd op de prentenboeken van Dick Bruna ontdekken peuters en kleuters stap voor stap de wereld om hen heen.

Rondleiding Land en lucht | 4 t/m 6 jaar

In de schoolvakanties kun je gratis meedoen aan de familierondleiding Land en lucht in het Centraal Museum en het nijntje museum van 15.00 uur tot 16.00 uur.

Land en lucht is speciaal ontwikkeld voor kleuters van 4 t/m 6 jaar en hun ouders/begeleiders. Samen ontdekken jullie de landschappen in het Centraal Museum en bekijken jullie de 360-gaden projectie boris en de paraplu in het nijntje museum. De rondleiding start en eindigt in het Centraal Museum.

Meedoen is gratis met een ticket voor het Centraal Museum. Reserveer via deze link wel even van tevoren je plekje.

Meer info vind je via de roze websitebutton!

Foto: Marleen Kuipers

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

nijntje museum en Centraal Museum

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar nijntje museum en Centraal Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

ARTIS Zoomeravonden

Ontdek tijdens de Zoomeravonden het levendige ARTIS-Park in Amsterdam in een ander daglicht!

Klimbos Zeist

Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.

Kinderen eten gratis bij Buurten

Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief