
De Kaboutertuin
Een leuk uitje in de natuur! Er staan nu 10 kabouters ergens rondom het NME-gebouw.
Natuur- en Milieu educatie Houten laat kinderen en ouderen kennismaken met natuur en milieu. Nu doen ze dat met de hulp van hele kleine mensjes: kabouters! Ze bestaan echt!
Speciaal voor de peuters en kleuters van Houten is er rondom het NME-gebouw een Kaboutertuin gemaakt. Er staan 10 kabouters met daarbij een leuk opdrachtje. Zo ontdekken de kids wat kabouters zoal doen ‘s nachts. Bijvoorbeeld het beter maken van dieren met geurige kruiden of spelen met zijn kriebelige dierenvriendjes. Bij één van de bomen is ook een rood kabouterdeurtje te vinden waarachter de kabouters wonen.
De Kaboutertuin bevindt zich in het openbaar gebied en is vrij toegankelijk. Houd wel voldoende afstand tot elkaar!
Klik voor meer info over de Kaboutertuin op de roze button!
Meer inspiratie


TeamSport E-karting
Karten, bowlen, VR en meer rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in en om Utrecht
Muzikaal avontuur
Nieuw! Museum Speelklok heeft een toffe Roblox game gelanceerd en wij hebben 'm getest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
Racend het (levens)jaar uit!
Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!
Van speelklok tot Roblox
Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!