Natuurdetective bij InBredius
Kinderen worden meegenomen in de fascinerende wereld van dierensporen en natuurmysteries!
Wie heeft het gedaan? Wie was het slachtoffer? En welke sporen zijn achtergelaten?
Kom zondag 21 juni naar de natuurdetective bij InBredius in Woerden van 13.30 tot 16.30 uur en ga met hem op pad.
Natuurdetective Jac. P. Struiner neemt de kinderen mee in de fascinerende wereld van dierensporen en natuurmysteries. Al van jongs af aan verzamelt en onderzoekt Jac P. Struiner alles wat dieren achterlaten: pootafdrukken, veren, schedels, botten, braakballen, nesten, eieren, prooiresten, knaagsporen en nog veel meer.
Tijdens deze middag leren de kinderen op een speelse en spannende manier naar de natuur kijken. Centraal staan echte ‘moordzaken’ uit de dierenwereld. Roofdieren jagen immers op andere dieren. Soms lijkt dat misschien zielig, maar het is een belangrijk onderdeel van de natuur en juist ontzettend interessant om te onderzoeken.
Samen met de Natuurdetective gaan de kinderen op zoek naar aanwijzingen. Wie was de dader? Wie werd opgegeten? En hoe verliep de jacht? Door goed te kijken, te vergelijken en te speuren leren de kinderen hoe dieren leven én overleven.
Deze bijzondere activiteit is geschikt voor nieuwsgierige kinderen die houden van avontuur, natuur en mysteries. Na afloop kijken zij gegarandeerd met andere ogen naar de sporen die overal in de natuur te vinden zijn.
Klik voor meer info over deze activiteit op de roze button!
Data:
- zondag 21 juni 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
NME InBredius
Kievitstraat 42
3443 BG Woerden
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie
PodiumBuiten
Geniet languit op het gras van een te gek zomerprogramma op het buitenpodium van Podium Hoge Woerd!
GeoCraft Summit 2026 Zomereditie
GeoFort opent haar poorten voor een hele dag vol Minecraft, daar wil je bij zijn!
Magische vuurshow
Twee artiesten halen alles uit de kast om indruk te maken op het publiek. Bewonder vuur, magie en humor!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.