
Op ontdekking bij het NMM
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?
Kom langs bij het Nationaal Militair Museum in Soesterberg en ga mee op ontdekkingsreis. Van Van 19 april t/m 11 mei is het museum ook op maandag open en zijn er dagelijks extra activiteiten!
Er is van alles te zien en te doen. Leef je uit in de indoor speelruimte Xplore. Leer hier spelenderwijs over de wereld van de krijgsmacht. De vier grote speelobjecten: een Chinook, tank, onderzeeboot en kasteel maken de ruimte superstoer. Kom lekker klimmen en klauteren, of speel spannende games!
Vrijheid
Er zijn in de meivakantie veel activiteiten rondom dit belangrijke thema. Maak je eigen vredesduif, sta stil bij de vrijheid terwijl je geniet van de vrijheidssoep, luister naar het verhaal van de veteraan en stel al je vragen, doe de Vrijheidsrondleiding door het museum en speel het vrijheidsspel.
Nog héél veel meer om te ontdekken
Altijd al eens een echte Chinook van binnen willen bekijken? De transporthelikopter is iedere laatste zondag van de maand open voor bezichtiging.
Buiten in actie
Heb jij altijd al eens in een mini-jeep of mini-tank willen rijden? Dat kan bij het buitenparcours. Of laat jij je liever chauffeuren door de Arena in één van de grotere militaire voertuigen?
Ga ook klimmen en klauteren in de speeltuin of test met de hele familie je conditie op de stormbaan. Wie is er als eerste aan de overkant?
Tip: bij de kassa zijn verschillende speurtochten te verkrijgen.
Op Koningsdag is het museum gesloten.
Klik voor meer info over alle activiteiten bij het Nationaal Militair Museum op de roze button!
Nationaal Militair Museum
Verlengde Paltzerweg 1
3768 MX Soest
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de site via de roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie


Tijdreis bij Museum Hoge Woerd
Meivakantie 2025: neem een duik in de geschiedenis, avontuur wacht in het Castellum!
Pop-up expo: De Typetjes van André
Stap zelf in de wereld van André van Duin in het Mediamuseum bij Beeld & Geluid!
Fonteyn Festival met Kidsproof korting
Tijdens dit festival (9 t/m 11 mei 2025) is er voor het hele gezin van alles te beleven! Kom je ook?Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!
Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!