Outside Escape Grote Bos
Ontdek het mooi bos van Doorn met deze interactieve wandeling. Avontuurlijk gezinsuitje (5+)!
Verken het Grote Bos op een spannende en interactieve manier met Outside Escape! Dit avontuur is perfect voor het hele gezin. Terwijl je raadsels oplost ontdek je de mooiste plekken!
Outside Escape Doorn – Het Grote Bos
Sammy is ontsnapt! Zijn jullie snel en slim genoeg om hem terug te vinden? Ontdek Het Grote Bos en voltooi samen de opdrachten.
Praktisch
De Outside Escape is geschikt voor kinderen tussen de 5 en 8 jaar oud. In teams van 2 tot 6 ontdekken de kinderen het Grote Bos in Doorn. Gegarandeerd plezier!
Je hoeft niet te reserveren en kunt starten wanneer je maar wilt. De route duurt zo’n 45 tot 60 minuten en het enige wat je nodig hebt, is een telefoon. Je speelt samen in kleine groepjes met één begeleider of ouder erbij.
Tip: ook heel leuk voor een kinderfeestje!
Een perfect uitje voor een gezellige middag in Doorn! Klik op de roze button voor meer info.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Okkiedag
Wat een feest: de hele dag sportieve en creatieve activiteiten bij de Okkiedag van Play-in!
Pathé Kids Festival
Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!
Zomers genieten bij Kasteel de Haar
Vier zomer op Kasteel de Haar, het landgoed verandert in een vrolijk zomerverblijf vol kindervertier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!