Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Papa’s Pannenkoeken

Dit pannenkoekenrestaurant met een speeltoestel en LEGO-muur is ideaal voor kids!

Bij Papa’s Pannenkoeken in Leidsche Rijn ben je van harte welkom voor een gezellige lunch of diner met het hele gezin.

Elke woensdag t/m zondag staan de pannen op het vuur en in de schoolvakanties zelfs op alle dagen. Geniet van pannenkoeken, flammkuchen en meer!

Papa’s Pannenkoeken is een waar speelparadijs voor kinderen! Het restaurant beschikt over een groot speeltoestel van maar liefst 13 vierkante meter, een indrukwekkende LEGO-muur met 4.500 stukjes (plaatsing in november 2024), en een kast vol knutselspullen, spelletjes en boekjes. Zo hoeven de kinderen zich geen moment te vervelen.

En wist je dat je ook je kinderfeestje kunt vieren bij Papa’s Pannenkoeken? Elk kind krijgt een gratis kinderpannenkoek op haar of zijn verjaardag, tot en met de 12e verjaardag! Let op: meld je voor deze gratis verjaardagspannenkoek wel vooraf aan, zie voor meer info hierover de site.

Daarnaast organiseren ze elke maand leuke, gratis activiteiten, zoals een kinderbingo en een pubquiz, waar iedereen aan mee kan doen. Wat een feest!

Klik voor meer info over dit pannenkoekenrestaurant in Leidsche Rijn op de roze button!

Op zoek naar meer adresjes om lekkere pannenkoeken te eten? Check: leuke pannenkoekenrestaurants met kinderen in en om Utrecht

Papa's Pannenkoeken

Hof van Bern 37

3541 DD Utrecht

Openingstijden Zie website voor de actuele openingstijden
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Spannend veilen en varen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboekenweek in Bibliotheek Utrecht

De Kinderboekenweek is natuurlijk hét moment van het jaar om een bezoekje te brengen aan Bibliotheek Utrecht. Volop activiteiten van woensdag 1 t/m zondag 12 oktober.

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Toffe theatervoorstellingen in de bieb!

Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief