Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Park Oog in Al

Kom naar dit mooie park in Utrecht waar je damherten kan spotten! Ook een speeltuintje aanwezig.

Dit gevarieerde park is mooi gelegen in de wijk Oog en Al. Heerlijk om hier lekker door heen te wandelen! 

In de mooie dierenweide leven damherten. De kudde bestaat uit een aantal vrouwtjesherten en één bok. Kom in juni eens naar de pasgeboren herten kijken, die zijn zo lief! Ook is er voor de kleintjes een speelplaats met zandbak.

In het park is een theekoepel en je vindt er restanten van een Duitse bunker uit de tweede wereldoorlog.

Klik voor meer info over Park Oog in Al op de roze button.

Wil je meer weten over andere parken? Kijk dan op ons overzicht met alle parken in Utrecht.

Park Oog in Al

Park Oog in Al

3533 Utrecht

Openingstijden Altijd open
Prijs Gratis

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Duik in het Romeinse verleden

Laat je deze voorjaarsvakantie meevoeren in de wereld van archeologie bij Museum Hoge Woerd!

Peuterochtend

Ouders met peuters opgelet: Kom in de ochtend en ontdek de toffe binnenspeeltuin met korting!

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Het Mediamuseum in Hilversum

Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie!

Tips voor de leukste kinderactiviteiten en uitjes in de voorjaarsvakantie 2026 in regio Utrecht! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief