Park Oog in Al
Kom naar dit mooie park in Utrecht waar je damherten kan spotten! Ook een speeltuintje aanwezig.
Dit gevarieerde park is mooi gelegen in de wijk Oog en Al. Heerlijk om hier lekker door heen te wandelen!
In de mooie dierenweide leven damherten. De kudde bestaat uit een aantal vrouwtjesherten en één bok. Kom in juni eens naar de pasgeboren herten kijken, die zijn zo lief! Ook is er voor de kleintjes een speelplaats met zandbak.
In het park is een theekoepel en je vindt er restanten van een Duitse bunker uit de tweede wereldoorlog.
Klik voor meer info over Park Oog in Al op de roze button.
Wil je meer weten over andere parken? Kijk dan op ons overzicht met alle parken in Utrecht.
Park Oog in Al
Park Oog in Al
3533 Utrecht
Openingstijden
Altijd openPrijs
GratisLijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Zomerpret met de Boswachter
Ontdek, speur en beleef de natuur met dit leuke uitje vol avontuur!
Op avontuur in de wereld van de Romeinen
Ontrafel de geheimen van Museum Hoge Woerd tijdens de speur- en ontdekkingstochten!
Vakantie in de bieb
Een uitje naar de bieb is altijd een goed idee. Check ook de extra activiteiten in de vakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!