Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Park Oog in Al

Kom naar dit mooie park in Utrecht waar je damherten kan spotten! Ook een speeltuintje aanwezig.

Dit gevarieerde park is mooi gelegen in de wijk Oog en Al. Heerlijk om hier lekker door heen te wandelen! 

In de mooie dierenweide leven damherten. De kudde bestaat uit een aantal vrouwtjesherten en één bok. Kom in juni eens naar de pasgeboren herten kijken, die zijn zo lief! Ook is er voor de kleintjes een speelplaats met zandbak.

In het park is een theekoepel en je vindt er restanten van een Duitse bunker uit de tweede wereldoorlog.

Klik voor meer info over Park Oog in Al op de roze button.

Wil je meer weten over andere parken? Kijk dan op ons overzicht met alle parken in Utrecht.

Park Oog in Al

Park Oog in Al

3533 Utrecht

Openingstijden Altijd open
Prijs Gratis

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Het Utrechtse Zomerspektakel

Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!

Zomerse Zoemers

Jonge onderzoekers en nieuwsgierige speurneuzen stappen in de wereld van insecten bij De Boswerf!

Klimbos Zeist

Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug

Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief