Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Park Oog in Al

Kom naar dit mooie park in Utrecht waar je damherten kan spotten! Ook een speeltuintje aanwezig.

Dit gevarieerde park is mooi gelegen in de wijk Oog en Al. Heerlijk om hier lekker door heen te wandelen! 

In de mooie dierenweide leven damherten. De kudde bestaat uit een aantal vrouwtjesherten en één bok. Kom in juni eens naar de pasgeboren herten kijken, die zijn zo lief! Ook is er voor de kleintjes een speelplaats met zandbak.

In het park is een theekoepel en je vindt er restanten van een Duitse bunker uit de tweede wereldoorlog.

Klik voor meer info over Park Oog in Al op de roze button.

Wil je meer weten over andere parken? Kijk dan op ons overzicht met alle parken in Utrecht.

Park Oog in Al

Park Oog in Al

3533 Utrecht

Openingstijden Altijd open
Prijs Gratis

Meer inspiratie

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Noet Noet en het geheime kasteelfeest

Ontdek de verborgen bovenverdieping van Kasteel de Haar tijdens de knuffelbare kindertour!

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten

Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!

Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief