Cadeautje (1,5+)
Hoera! Een vrolijke peutervoorstelling over jarig zijn, te zien bij Podium Sprits!
Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. Vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).
Komen jullie ook naar deze feestelijke voorstelling op vrijdag 5 maart?
Peuterochtend: Cadeautje (1,5+)
Maskermeiden
Een vrolijke en woordeloze voorstelling over jarig zijn. Naar het gelijknamige boek van Miriam Bos, met de bekende personages August de Vos en Suusje Eekhoorn. Een verhaal over nieuwsgierigheid, vriendschap en groot worden. Perfect voor iedereen die van avonturen en verrassingen houdt!
Klik voor meer info én tickets door naar de site van Podium Sprits via de roze button!
Data:
- vrijdag 5 maart 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Podium Sprits
Prinses Christinalaan 1
3554 JL Utrecht
Openingstijden
Vrijdag 5 maart om 10:00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kinderboekenweek!
Een hele week kinderboekenfeest vol workshops en voorstellingen bij Bibliotheek Nieuwegein!
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Kinderboekenweek!
Mis het niet, er is zo veel leuks te doen op alle locaties van Bibliotheek Utrecht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!