Nijntje op de fiets (2+)
Stap met Nijntje op de fiets bij Podium Sprits!
Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. Vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).
Ga je op vrijdag 12 februari mee met Nijntje?
Peuterochtend: Nijntje op de fiets (2+)
Marianne van Houten
Nijntje gaat een stukje fietsen. Langs het bos, de boerderij, de speeltuin en naar opa en oma Pluis. Ga je mee? Deze muzikale voorstelling wordt gespeeld in een herkenbaar decor waarin de wereld van Nijntje en de iconische tekeningen van Dick Bruna op een verrassende manier een rol spelen.
Klik voor meer info én tickets door naar de site van Podium Sprits via de roze button!
Data:
- vrijdag 12 februari 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Podium Sprits
Prinses Christinalaan 1
3554 JL Utrecht
Openingstijden
Vrijdag 12 februari om 9:30 en 11:00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Groove Beest familieconcert met Kay Slice (6+)
Vrolijke en krachtige muziek met een boodschap in TivoliVredenburg
Kinderboekenweek!
Een hele week kinderboekenfeest vol workshops en voorstellingen bij Bibliotheek Nieuwegein!
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie
Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.